Esla Medya
☰ Hizmetlerimiz
  • Dijital Reklamcılık

Dijital Reklamcılık

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya yönetim işi profesyonellik gerektiren bir iştir.
Günümüzde her sektörde olduğu gibi sosyal medyanın yagınlaşmasıyla birlikte önem kazanan sosyal medya hem şirketinizin markalaşmasını sağlarken rakipleri arasından farkını göstermek için de önemli bir mecradır.

Sosyal medya sayesinde hem ürünlerinizi daha çok çevreye tanıtma imkanı bulacak hem de markalaşma adına reklam imkanı bulabileceğiniz bir yol sunacaktır. Sosyal medya her kesimden bir çok kişiyi bir araya getiren büyük bir mecradır.
Bu mecralarda şirketinizin doğru tanıtılması çok önemlidir.Sosyal medya yönetimi ile markanızı daha çok kişiye duyurabilirsiniz. Doğru müşteriye ulaşma, doğru ürünleri doğru yerde ve zamanda paylaşmak bu işin eğitimini almış kişilerce yapıldığı taktirde başarıya ulaşır. 

Bu sayede bir yandan cironuzu arttırırken markalaşma yolunda da önemli adımlar atmış olacaksınız.
Sosyal medya yönetimi işini uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip bir yol haritası çıkarttıktan sonra doğru analizlerle sizi hedefe ulaştırıyoruz. 
 

Dijital Pazarlama yönetimi

Reklamcılık sektörü her dönem farklılıklar göstermiştir. Yıllar önce reklamcılık denildiğinde sokak tabelaları gazeteler önemliyken bunun yerini zamanla televizyonlar ve günümüzde de elbette internet ve en son sosyal medya reklamcılkları almıştır.
Dijital dünya hayatımızda çok önemli yer tutmaya başlamış artık sosyal medyada her kesimden insan daha aktif olarak yer almaya başladı.

Bu da bir çok firmayı bu alana yönlendirmiştir. Dijital pazarlama da dijital ortamlarda bulunan web sitelerinde, sosyal medya platformlarında, oyunlarda ve daha bir çok dijital ortamda reklamcılıkta en önemli noktaya gelmiştir.
Doğru analizler ve raporlamalar şirketinizin reklamcılıkta doğru yönetilmesini sağlayacaktır. Bunun için de işini bilen ve doğru yapan uzman bir ekip gerekmektedir.

Esla Medya şirketinizin ihtiyacını doğru belirleyip reklam bütçenizi doğru yöneten bir medya kuruluşudur. 
Esla Medya olarak konusunda tecrübeli uzman ekibimizle şirketinizin tüm platformlarda reklam ihtiyaçlarını belirleyen ve şirketinizi rakipleri arasında en üst sıraya yükseltecek ve markalaşma sürecinizi doğru yönetecek bir ekibe sahiptir.
 

Sosyal Medya Reklamları 

Dijital pazarlama araçlarından biri olan sosyal medya reklamcılığı da sizin sosyal medyada bulunmanızı, bilinmenizi ve ürünlerinizi tanıtmanızı sağlayan önemli plarformnlardır.
Sosyal medya her kesimden insanı bir araya getiren büyük bir mecradır. Bu kalabalık sosyal medya kullanıcıları arasından doğru kişilere yada yerlere ulaşmak ise bir tecrübe ve uzmanlık işidir.
Sosyal medya reklamlarınızı doğru yönetip doğru kişilere ulaştırıyor ve markalaşmanızı kolaylaştırıyoruz.
 

Google Reklamları

Google arama motoru olarak dünya üzerinde en yaygın arama motorlarındandır. Etrafınızda ihtiyacınız olabilecek her şeye bu arama motorunda yaptığınız aramalarla ulaırsınız. 
Günümüzde de bir çok işletme Google reklamları sayesinde daha kolay bulunabilir hale gelmektedir. Bu platformda vereceğiniz doğru bir reklamla rakiplerinizin önüne geçecek ve kişilerin sizi bulmasını sağlayacaksınız.