Esla Medya
☰ Hizmetlerimiz
  • Seo danışmanlığı

Seo danışmanlığı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), arama motorlarında (google, yandex gibi) yükselmek için yapılan çalışmalara denmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının web site içeriğinizi anlamasına ve kullanıcılara sunmasına yardımcı olmaktır. 

Arama motoru optimizasyonu yani seo öncelikle web sitesini kodlanması ile başlar. Web site alt yapısını sayfa açılış hızı, başlıklar vs bir çok teknik standartlarına uyumlu olacak şekilde kodluyoruz. 

Alt yapı haricinde web site içeriğinizin kaliteli olması gerekmektedir. Web site içeriği, web sitesini ziyaret eden kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize etmeniz gerekir. Arama motorları kullanıcı deneyimi önemsemektedir. Bu neden web sitesi kullanımı kolay, erişebilirliği yüksek, mobil cihazlara uyumlu ve açılış hızı yüksek olmalıdır. 
 

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo hizmetimizi verirken öncelikle hedef kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini belirliyoruz ve bu istekler doğrultusunda içerikler hazırlıyoruz. 

Seo hizmetlerinde diğer önemli husus ise sosyal medyadır. Sosyal medya markalaşmanın en hızlı ve en doğru yöntemlerinden biridir. Seo hizmetlerimizde firmanızı sosyal medyada da aktif ediyoruz. 

Web sitenizin organik aramalarda daha üst sıralarda yer alması için gerekli analiz işlemlerinin yapılması gerekir. Sonrasında ise ihtiyaca uygun SEO çalışması başlatılır.