Esla Medya

Bilgi Merkezi

Anasayfa / Bilgi Merkezi

Denizli Sosyal Medya Yönetimi

Denizli Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesaplarınızın uzman ekiplerce (sosyal medya uzmanı, grafik tasarımcı, dijital medya uzmanı vb) bir ekibin profosyonel bir yönetimle, sosyal medyanızın yönetilmesi anlamına gelmektedir.
Sosyal medya yönetimi bir çok sektörden firmanın ihtiyacı olduğu bir alandır. Turizm sosyal medya yönetimi, tekstil sosyal medya yönetimi, ihracat şirketleri sosyal medya yönetimi, kuruyemişçi firmaların sosyal medya yönetimi gibi bir çok sektörün sosyal medya yönetimine ihtiyacı söz konusudur.
Sosyal medyanız elbette kendi imkanlarnızla da yönetilebilmektedir. Ancak günümüzde sosyal medyanın bilinçli ve uzman bir ekiple yönetilmesi size çok daha fayda sağlayacağı gibi sosyal medyanızın profesyonel yönetimi şirketinizin rakip firmalar arasından öne çıkmasını sağlayacaktır.
Ayrıca siz kendi işinize yoğunlaşırken bir uzman ekibin sizin sosyal medyanızı doğru analizlerle kaliteli içerikle yönetimini sağlaması şirketinizin reklam yönetimi açısından çok daha kaliteli içerik üretmesi ile sonuçlanacaktır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri sosyal medya yönetimi içerisinde size ne gibi faydalar sağlayacağı ile ilgilidir. Sosyal medyanız işinizde size müşteri kazandıracağı gibi ürün ve hizmetlerinizi tanıtma, daha fazla kişiye ulaşma gibi konularda da fayda sağlayabilecektir.
Sosyal medyada, yönetimi yapılan aylık raporla hazırlanan veriler şirketinize sunulmaktadır. Reklamların aylık sosyal medya yönetimi fiyatı nedir gibi sorulara net cevap vermek tabiyki mümkün değildir. Burada önemli olan sosyal medya yönetiminizde şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda bir sosyal medya yönetimi olması gerekliliğidir.
Sosyal medya yönetimi paketi içerisinde;
  • Haftalık belli sayıda post ve story paylaşımı
  • Belirli gün ve haftalar için post ve story paylaşımları
  • Takipçi analizi
  • Reklam içerik takipleri
  • İnfografiklerle hesapların gerekli müşteri potansiyeline ulaşması
  • Takipçilerle iletişim takibi ve yönetimi
  • Sayfanıza uygun grafik tasarımlar
yer almaktadır.

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya tasarımı sosyal medyanıza özgü tasarımları içerir. Bu her sektör için farklılık gösterebilir. Örneğin yiyecek firması iseniz yada bir restoran; o halde içeriklerinizde renk yönetimi ve dizayn ona göre ayarlanacak, müşterilerinizin dikkatini çekebilecek temalar uyarlanacaktır.
Sosyal medyada var olabilmenin yolu sadece sosyal medya için içerik üretmek değil, içeriklerin aynı zamanda kaliteli olması da önemlidir.
Sosyal medya hesaplarınız tek bir kişi tarafından değil, alanında uzman grafik tasarımcı, sosyal medya uzmanı, dijital pazarlamacı gibi uzmanlar tarafından yönetilmesi markanızın yönetimi açısından profesyonel bir reklam anlayışıyla yönetilmesini sağlayacaktır.

Denizli Sosyal Medya Yönetimi - Denizli Sosyal Medya -  Denizli Sosyal Medya Hesap Yönetimi - Denizli Sosyal Medya Şirketi - Sosyal Medya Yönetimi